Göğüs Dekolte Bakımı

Göğüs Büyütücü Yağlar

Bitkisel karışımların etkili olmasını sağlayan en önemi etkenler kesinlikle bitkisel yağlardır. Otların bitkisel yağlar ile birlikte uygun ölçüde kullanılarak elde edilen karışımlar özellikle göğüs büyütme konusunda gözle görülür sonuçların alınması da sağlamaktadır. Göğüslerdeki sarkmaların toparlanması için ve göğüslerinizin dik bir görünüme kavuşması için farklı bitkisel yağları tercih edebilirsiniz. Bitkisel yağları kullanarak elde edeceğiniz göğüs büyütme ve göğüs bakımları ile cerrahi bir yönteme gerek kalmadan istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Göğüs Büyütmede Etkili Olan Bitkisel Yağlar

Lavanta Yağı
Göğüs bakımı için üretilen kozmetik ürünlerde de lavanta özleri sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de aktarlardan kolaylıkla bulabileceğiniz lavanta yağını akşamları yatmadan önce göğüslerinize masaj yaparak kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımda etkisini hemen fark edebilirsiniz.

Portakal Yağı
Hem rahatlatma özelliği hem de göğüs toparlamada hızlı etkisi ile portakal yağını göğüs büyütmede kullanabilirsiniz. Portakal yağını tek olarak da kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda çörek otu ve mersin yağı ile de uygun oranlarda karıştırarak portakal yağının etkisini biraz daha artırabilirsiniz.

Tarçın Yağı
Göğüs büyütmede önemli olan şişkinliği sağlayabilecek bitkisel yağları tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun için de tarçın yağı diğer yağlar arasından en çok tercih edilenidir. Tarçın yağının sade olarak ve her akşam masaj yaparak kullanılması sadece 1 ay içerisinde göğüs büyümede oldukça etkili bir yol izlemenizde yardımcı olacaktır.

Kara Üzüm Çekirdeği Yağı
Özellikle portakal yağı ile karıştırıldığında göğüs çatlaklarında oldukça etkili olan kara üzüm çekirdeği yağı aynı zamanda tek kullanıldığında göğüslerde gözle görülür oranda şişkinliklerin olmasını sağlamaktadır.

Çörek Otu Yağı
Çörek otunun besin olarak tüketilmesi de göğüs büyütmede oldukça etkili olabilmektedir. Bununla birlikte çörek otu yağını rezene çay demi ile karıştırarak göğüslerinize masaj yardımı ile kürü uygulayabilirsiniz. Çörek otu yağını her gece yatmadan önce göğüslerinize uygulayarak sabaha kadar bekletebilirsiniz. 1 ay boyunca düzenli olarak kullandığınızda etkisini görebilirsiniz.

Bitkisel yağlar sadece göğüs büyütme için değil aynı zamanda düzenli göğüs bakımını yapmak için de oldukça etkili olabilmektedir. Sarkmalar ve göğüslerdeki çatlaklar için yukarıda bahsettiğimiz bitkisel yağları kullanabilirsiniz.

  Göğüs Bakımı Nasıl Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu