Cilt Bakımı

Yasemin Kokulu Parfüm Markaları

Çiçeksi kokuları seviyorsanız, gün boyu üzerinizde taşımak ve hafif esintiler halinde kokmak istiyorsanız, yasemin kokusu tam da size göre. Yasemin çiçeğinin canlandırıcı ve romantik kokusunu yansıtan parfümler, uygun fiyatlarla sizlerin olmak için bekliyor.

Yasemin Kokulu Parfüm Yapımı

Alerjik bir cilde sahipseniz, her türlü hazır parfüm size zarar verebilir. Evinizde yapacağınız bir tür karışım ile bu sorundan kurtulabilir ve istediğiniz gibi yasemin kokulu olabilirsiniz. Bunun için öncelikle iyi bir aktara gitmeniz gereklidir. Jojoba yağı, parfümünüzün ana maddesi olacak. Son derece doğal olan bu yağa, yine aktardan alacağınız yasemin esansından ekleyeceksiniz. Parfümler üretilirken, yağların uçuculuğu ve nota denen etki ve denge oranları ile üretildiğinden, sizin de parfüm için ikinci bir kokuya daha ihtiyacınız var. yasemine en yakın ve etkisini bozmayacak koku; limon olabilir. Aktardan alacağınız bir miktar limon esansını da karışımınıza ekleyerek, kapalı bir kapta muhafaza edip, ihtiyacınız olduğunda parmak ucunuzla alıp, boynunuza sürebilirsiniz.

Hangi Marka Parfüm Almalıyım?

Estee Lauder, son derece güvenilir ve bilinen bir markadır ve Pleasures Intense ismi ile son derece etkili ve güzel bir yasemin parfümü üretmektedir. Piyasadaki diğer markalarla karşılaştırıldığında, kalitesi de göz önüne alınarak, oldukça uygun fiyatlarda olduğu söylenebilir. Calvin Klein, daha çok erkek parfümleri ile iddialı olsa da, Beauty isimli parfümü ile yaseminin en güzel notalarını sunmakta, fiyatını da son derece uygun düzeyde tutmaktadır. Giorgio Armani, tüm ürünleriyle kalitesini her zaman ortaya koymaktadır, fakat Acqua Di Femme ile kalitesini taçlandırmakta ve yasemin çiçeğinden bile daha güzel kokan bir yasemin parfümü üretmektedir. Daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, Avon parfümleri 30TL ile 50Tl arasında değişen seçenekler sunmaktadır.

  Gözaltı Morlukları için Patates Maskesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu