Cilt Bakımı

Korelilerin Güzellik Sırları

Koreli kızların yüzyıllardan önce gelen güzellikleri kadınların dikkatini çekiyor. Doğal güzellikleri ile bilinen koreli kızların uyguladıkları cilt bakımları.

Koreli kadınların güzellik sırları: Bembeyaz tenleri ve pürüzsüz cilt yapıları ile dikkat çeken Koreli kadınlar doğanın gücünü sonuna kadar kullanarak cilt temizliklerini yapmaktadırlar. Aynı zamanda ciltlerindeki kusurları saklamak için kullandıkları ürünlerin güneş faktörü içermesi nedeniyle kapatıcılar ciltlerine zarar vermez.

Korelilerin Güzellik Sırları

  • Korelilerin güzellik sırlarından olan yeşil çay: antioksidan etkisi ile cildi yeniler. Cildin dolgunlaşarak kırışıklıkların engellenmesini sağlayan yeşil çay Korelilerin vazgeçemedikleri bitkisel bir içecektir.
  • Koreli kadınların Diğer güzellik sırrı Şeker: Şekeri minimum ölçüde kullanan Koreli kadınların ciltlerinin ve vücutlarının güzelliğinin önemli kısmı buradan gelmektedir.
  • Koreliler Ve Pirinç Suyu Efsanesi: Pirinç suyundan elde ettikleri tonikler Koreli bayanlar için doğal bir beyazlatıcıdır. Pirinci su dolu kap içinde bir gün bekleterek elde edilen su ile ciltlerini yıkamaktadırlar. Ayrıca pirinç unu kullanarak uyguladıkları maskede önemli ölçüde güneş ışınlarının zararlarını engellemektedir.
  • Koreli Kadınlar Fondöten Kullanmıyor:  Fondöten yerine kullandıkları Bb kremler ise en önemli güzellik sırlarından biridir. Bb kremler cildi yormadan ve gözenekleri tıkamadan ciltteki lekeleri kapatarak doğal bir görünüm vermektedir. İçeriğinde yüksek güneş koruma faktörü de bulunan Bb kremler Koreli kadınların gözde ürünlerinden biridir.
  • Biblo gibi görünen yüz ifadelerinin sırrı: tenlerinin beyazlığından ve lekesiz olmasından kaynaklanır bunun içinde Koreli bayanlar güneşten uzak durarak cilt sağlıklarını korumaktadırlar.

  Pürüzsüz ve Parlak Bir Cilt İçin 4 Öneri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu