Makyaj ve Güzellik

Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır?

Kaşlarınızın düzenli ve güzel görünmesini isteyenler kadınlar, kaş kaleminin nasıl sürüldüğünü bilmiyorsanız öğrenmek oldukça basit.

Kaş kalemi kullanımı: Kaşların düzgün görünmesin ve belirginleşmesini sağlayan kaş kalemleri seksi ve çekici bakışlara sahip olmanızı sağlar. Harika görünen kaşlara sahip olmak için bilmeniz gerekenler ve en doğru şekilde kaş kalemi kullanımı.

Kaş Kalemi Kullanımı ile İlgili Pratik Bilgiler

  1. Kaş kaleminiz her şeyden önce saçınız ve ten renginiz ile uyumlu olmalı ve ten renginizden daha koyu olmamalıdır.
  2. Kaşlarınızı dövme yaptırmış gibi sabit bir şekil çizerek boyamaktan kaçının.

Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır?

Kaşları boyamadan önce makyaj varsa makyajınızı iyice temizlediğinizden emin olun.

  1. Kaş fırçanız ile kaşlarınızı güzelce tarayın, kaş fırçası ile kaşları taramak kaşlarınızda bulunan boşlukların ortaya çıkmasını sağlayacak daha düzgün bir kaş boyama olanağı sunacaktır.
  2. Kaş kalemini eğik bir şekilde yani yatay olarak kaşlarındaki boşluklara uygulayın. Kalemi eğik bir şekilde tuttuğunuzda daha doğal bir görünüm yakalarsınız.
  3. Kaş kalemi ile boşlukları doldurup kaş çizginizi belirginleştirdikten sonra kaş renginize uygun kaş farı ile üzerinden geçin.
  4. Kaş kalemi ile sabit bir hat oluşturmaktan kaçının. Doğal bir görünüm istiyorsanız her iki kaşı da çok fazla yapaylaştırmadan boyayın.
  5. Kaşlarınızı kaş kalemi ile boyadıktan sonra görüntünün bozulmasını istemiyorsanız kaş rimeli ile kaşlarınızı yukarıya doğru rimelleyin.
  6. Bu uygulama hem kaşlarınızın şeklini sabitler hem de daha gür ve doğal durmasını sağlar.

  Yağmurlu Günler İçin Makyaj Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu