Göğüs Dekolte Bakımı

Göğüs Dikleştirme Yolları

Büyük ve iri göğüslere sahip olmanın yanı sıra aynı zamanda dik göğüslere sahip olmak da her bayanın istediği bir şeydir. Çeşitli cerrahi yöntemler ile göğüsleri dikleştirmek mümkündür. Bununla birlikte cerrahi yöntemleri tercih etmeyenler için bitkisel yollarla göğüs dikleştirmenin de mümkün olduğunu söylemek isteriz. Yaş ilerledikçe göğüslerde sarkmalar meydana gelebilir. Yine kilo alımına veya kilo vermeye bağlı olarak da en hızlı etkiyi göğüslerinizde görebilirsiniz. Sarkmalara karşı etkili olan bitkisel karışımları düzenli olarak uygulayarak göğüs dikleştirmede gözle görülür sonuçlar alabilirsiniz. Göğüs dikleştirme için uygulayabileceğiniz yöntemler:

Göğüs Sıkılaştıran Kür Tarifi

1 adet yumurta(sadece akı kullanılacaktır)
1 adet orta boy yeşil elma
2 yemek kaşığı toz şeker
2 orta boy patates

Yukarıda saydığımız malzemeleri kür haline getirmek için ilk olarak elmayı rendeleyerek bir kabın içine almalısınız. Patatesi de rendeleyerek karşıma eklemelisiniz. Daha sonra yumurtanın akını ve şekeri de karışıma dâhil ederek tamamen kıvam alana kadar karıştırma işlemi yapmalısınız. Göğüslerinize karışımı direkt olarak değil de ince bir tülbent içerisine yerleştirerek koymanız kürün akmaması için daha iyi olacaktır. Tülbent yardımı ile göğüslerinize yerleştirdiğiniz kürü en az 4 saat kalacak şekilde göğüslerinize sabitlemelisiniz. Süresi dolduktan sonra göğüslerinizi isterseniz ılık bir su yardımı ile temizleyebilirsiniz. Göğüs dikleştirme kürünü haftada 4 kez uygulayabilirsiniz. Yaklaşık 2 ayın sonunda düzenli kullanımda etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Göğüs sıkılaştıran ve dikleştiren bakım kürü tarifi: aloe vera evde de rahatlıkla yetişebilen bir bitkidir. Aktarlardan da taze olarak satın alabileceğiniz bu bitki ile göğüs dikleştirme için kullanabileceğiniz bir jel hazırlayabilirsiniz.

Göğüs Sıkılaştırıcı Jel Tarifi

1 adet ayva çekirdeği
Sadece 1 adet yapraktan çıkan aloe vera
1 adet yumurtanın akı
2 yemek kaşığı serum fizyoloji
1 yemek kaşığı ginseng tozu

Yukarıdaki malzemeleri temiz bir kabın içinde jel kıvamına gelene kadar karıştırmalısınız. Elde ettiğiniz jeli masaj yaparak göğüs bölgenize yedirdikten sonra yarım saat bekletmeniz yeterli olacaktır. Ilık su ile kolaylıkla temizleyebileceğiniz göğüs dikleştirme jelini haftada 2 kez yapmanız uygundur.

Bakım kürlerinin yanı sıra spor yapmak göğüslerin daha sıkı bir görünüm kazanmasına da oldukça yardımcı olacaktır.

  Göğüs Büyütücü Yağlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu