Göğüs Dekolte Bakımı

Göğüs Büyütme Kürü

Bayanların vücutlarında en dikkat ettikleri bölgelerden birisi de göğüslerdir. Daha dik ve dolgun göğüslere sahip olmak her bayanın istediği bir şeydir. Yapı olarak küçük ve sarkık göğüslere sahip iseniz ve kesinlikle ameliyat olmak istemiyorsanız sizlere tariflerini vereceğimiz bitkisel göğüs büyütme kürleri ile göğüslerinizi büyültebilirsiniz. Bu kürler sayesinde ayrıca göğüslerinize bakım da yapmış olacaksınız. Bitkisel bakım kürleri sağlıklı olmasının yanı sıra sizlere uzun vadede sonuç sunacak alternatif yollardır. Sizler göğüs büyütme için hemen etkili olacak hızlı bir süreç istiyorsanız estetik ameliyatlardan başka bir çareniz yok demektir. Fakat göğüs ameliyatlarını sağlık açısından pek de önerilmediği ve oldukça acılı bir süreç olduğu da düşünülürse doğal yolları kullanarak göğüs büyültme işlemini yapmanızı öneririz.

Göğüs Büyütme ve Bakım Kürleri

-Çemen otu kürü tarifi: 1 çorba kaşığı çemen otu ve 1 litre zeytinyağı kullanarak bakım kürünü hazırlayabilirsiniz. Zeytinyağı ile birlikte karıştırdığınız çemen otunun iyice karışmasını sağladıktan sonra göğüslerinize 10 dakikalık zaman dilimleri ile masaj yapabilirsiniz. Bu arada çemen otunu daha önceden kullananlar var ise kokusunun oldukça ağır olduğunu da bilirler. Çemen otunun kokusunu dengelemek için lavanta yağı gibi güzel kokan bitkisel yağları da karışımın içine katarak kokudan rahatsız olmanızı önleyebilirsiniz.

Çörek otu yağı kürü tarifi: Çörek otunu besin olarak tüketmek de göğüs büyütmek için olduk etkili olabilmektedir. Bununla birlikte bir kapak portakal yağı ve kara üzüm çekirdeğini de çörek otu ile karıştırarak hazırlayacağınız bakım kürünü göğüslerinize masaj yaparak etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

  Göğüs Büyütme Masajı

Rezene çayı kürü tarifi: Bir tutam rezeneyi demledikten sonra içerisine kendi kapağı ile katacağınız keten tohumu yağı da göğüs sarkmalarını toparlamakta ve göğüslerin büyümesini hızlandırmakta oldukça etkili olan doğal bir bakım kürüdür.

Göğüs büyütme için aktarlarda satılan hazır karışımlar da oldukça etkili olabilmektedir. Doğal karışımları düzenli kullanmanızda en az 2 ayda gözle görülür sonuç elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ünlü kozmetik markalarının da göğüs büyütme için hazırladıkları kremler de düzenli kullanımdan sonra oldukça etkili sonuçlar verebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu